ÚVODNÍ INFORMACE

Zkouska sfo short banner2

Informace o přípravných kurzech na Gymnáziu Botičská ve školním roce 2021-22.

Agentura Zkouška, s. f. o.  bude v tomto školním roce organizovat přípravné kurzy na přijímací zkoušky. Kurzy budou probíhat v prostorách Gymnázia Botičská, pokud to bude možné v rámci hygienických předpisů a pokynů příslušných ministerstev. Pro případ omezení prezenční výuky zvažujeme domácí přípravu na dálku podle osvědčených zkušeností z minulého školního roku.

Kurzy jsou upravené vždy podle zkušeností a nových požadavků na znalosti u přijímacích zkoušek. Aktuální informace budou zveřejňovány na těchto stránkách.

Kurzy budou probíhat ve dvou cyklech, Zimním a Jarním. Cykly na sebe obsahově navazují. Vyučovací dny jsou buď pondělí, nebo čtvrtek. Informace o náplni kurzů a možnostech volby kurzů najdete v rubrice Přípravné kurzy – informace (zde). Data budou upřesněna dle reálné situace, stejně tak zvážíme pořádání Přírodovědných sobot.

Na kurzy je již možné se předběžně přihlásit online zde. Sledujte aktuální informace na tomto webu.

 

Domácí režim přípravy (v případě omezení výuky):

Pokud by došlo k omezení prezenční výuky, máme připraven okamžitý přechod na domácí přípravu, která se osvědčila v minulém školním roce. Víc jak 50% přijatých na Gymnázium Botičská absolvovalo naše kurzy.

Přípravné materiály a testy z prezenčních kurzů, domácí úkoly a další materiály k samostudiu kurzů byly vždy v pondělí zasílány emailem a následující čtvrtek byla zaslána vzorová řešení, případné vysvětlení a samozřejmě i kontakt na lektory.

Pokud nemáte zájem o prezenční kurz, je možno celý kurz absolvovat v režimu uvedené domácí přípravy doplněné několika online konzultacemi během kurzu. Informace upřesníme podle zájmu o tuto formu.

Zimní kurzy plánujeme od listopadu 2021 do ledna 2022
Jarní kurzy pak od konce ledna do dubna 2022
Absolvování obou cyklů je pro přípravu přínosnější.

Kontakt na organizátorku kurzů
Mgr. Jitka Švestková,
mobil: 607 580 276
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.