ÚVODNÍ INFORMACE

Zkouska sfo short banner2

Přípravné kurzy pro žáky ZŠ v budově Gymnázia Botičská 

Informace o přípravných kurzech na Gymnáziu Botičská ve školním roce 2020-21

Agentura Zkouška, s. f. o.  bude i v tomto školním roce organizovat osvědčené přípravné kurzy na přijímací zkoušky. Kurzy budou probíhat v prostorách Gymnázia Botičská (pokud to bude možné v rámci hygienických předpisů a pokynů příslušných ministerstev). Pro případ omezení prezenční výuky zvažujeme domácí přípravu na dálku.

Kurzy jsou upravené vždy podle zkušeností a nových požadavků na znalosti u přijímacích zkoušek. Aktuální informace budou zveřejňovány na této stránce.

Kurzy budou probíhat ve dvou cyklech, Zimním a Jarním. Cykly na sebe obsahově navazují. Vyučovací dny jsou buď pondělí, nebo čtvrtek. Informace o náplni kurzů a možnostech volby kurzů je stejná jako v minulém roce (zde). Data budou upřesněna dle reálné situace, stejně tak zvážíme pořádání Přírodovědných sobot.

Na kurzy se bude možné předběžně přihlásit online od 27. 8. 2020. Sledujte aktuální informace na tomto webu.

 

Domácí režim přípravy (pouze v případě omezení výuky):

Pokud by došlo k omezení prezenčních výuk, máme připraven okamžitý přechod na online přípravu. Látka z prezenčních kurzů bude zasílána emailem a bude obsahovat pravidelné testy, následně vzorová řešení, domácí úkoly a další materiály k samostudiu.

Zimní kurzy plánujeme od listopadu 2020 do ledna 2021
Jarní kurzy pak od konce ledna do dubna 2021
Doporučujeme volit absolvování obou cyklů.

Kontakt na organizátorku kurzů
Mgr. Jitka Švestková,
mobil: 607 580 276
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.