ÚVODNÍ INFORMACE

Zkouska sfo short banner2

Aktuální informace k 30.11.2021

Přihlášky na Jarní kurzy najdete na tomto již od k dispozici v online registraci zde.

Nová přihláška je nutná i pro všechny zaregistrované do Zimních přípravných kurzů, kteří chtějí pokračovat.

Informace pro registrované na prezenční výuku:

V pondělí 1. 11.  byly zahájeny prezenční kurzy pondělních skupin. Ve čtvrtek 4.11. byly první kurzy pro registrované do čtvrtečních prezenčních kurzů. Prezenční kurzy jsou zcela obsazeny, pokud máte dodatečný zájem o Zimní distanční kurzy, domluvte se s organizátorkou kurzů. 

Na distanční výuku je možné se dodatečně  zaregistrovat po dohodě na čísle 607 580 276.

Rozvrhy kurzů jsou zveřejněny (ZDE) – z organizačních důvodů může dojít k menším změnám, sledujte aktuální informace na tomto webu.

Pokud z nějakých důvodů nebude možná prezenční výuka (např. platná hygienická opatření, karanténa, …), změníme výuku na distanční a budeme odesílat testy za neodučené kurzy.  Za zameškané kurzy odešleme testy jen těm, kteří o to požádají na našich kontaktních adresách.

Informace pro registrované na distanční výuku:

V pondělí 1. 11. byly odeslány první testy pro distanční výuku na emailovou adresu uvedenou při registraci a ve čtvrtek 4. 11.  řešení a výsledky těchto testů.  Další týdny odešleme obdobně vždy v pondělí testy z vybraných předmětů a pak ve čtvrtek jejich řešení. Testy jsou zasílány i dodatečně po uhrazení kurzovného.

 Informace o přípravných kurzech na Gymnáziu Botičská ve školním roce 2021-22.

Agentura Zkouška, s. f. o.  bude v tomto školním roce organizovat přípravné kurzy na přijímací zkoušky. Kurzy budou probíhat v prostorách Gymnázia Botičská, pokud to bude možné v rámci hygienických předpisů a pokynů příslušných ministerstev. Pro případ omezení prezenční výuky zvažujeme domácí přípravu na dálku podle osvědčených zkušeností z minulého školního roku.

Kurzy jsou upravené vždy podle zkušeností a nových požadavků na znalosti u přijímacích zkoušek. Aktuální informace budou zveřejňovány na těchto stránkách.

Kurzy budou probíhat ve dvou cyklech, Zimním a Jarním. Cykly na sebe obsahově navazují, ale lze je absolvovat jen jeden vybraný cyklus.

Vyučovací dny jsou buď pondělí, nebo čtvrtek. Informace o náplni kurzů a možnostech volby kurzů najdete v rubrice Přípravné kurzy – informace (zde). Data budou upřesněna dle reálné situace, stejně tak zvážíme pořádání Přírodovědných sobot. 

Distanční režim přípravy (v případě omezení výuky):

Pokud by došlo k omezení prezenční výuky, máme připraven okamžitý přechod na domácí přípravu, která se osvědčila v minulém školním roce. Víc jak 50% přijatých na Gymnázium Botičská absolvovalo naše kurzy.

Přípravné materiály a testy z prezenčních kurzů, domácí úkoly a další materiály k samostudiu kurzů budou vždy v pondělí zasílány emailem a následující čtvrtek budou zaslána vzorová řešení, případné vysvětlení a samozřejmě i kontakt na lektory.

Pokud nemáte zájem o prezenční kurz, je možno celý kurz absolvovat v distančním režimu  doplněným případnými online konzultacemi s lektory kurzů.  Informace upřesníme podle zájmu o tuto formu.

Zimní kurzy plánujeme od listopadu 2021 do ledna 2022
Jarní kurzy pak od konce ledna do dubna 2022
Absolvování obou cyklů je pro přípravu přínosnější.

Kontakt na organizátorku kurzů
Mgr. Jitka Švestková,
mobil: 607 580 276
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.